30 lipca 2018

Polskie wina

Historia naszych win

Każda butelka, która trafia do sklepu to osobna historia, w której przeplata się lokalna tradycja produkcji win i kultura naszego regionu. Zastanawiając się, jakie polskie wina gdzie kupić i dla kogo, warto sprawdzić ofertę, które przygotowaliśmy z myślą o każdym, kto kocha intensywne aromaty.
Producenci wina w Polsce stosują rozmaite metody uzyskiwania trunku, dzięki czemu lokalne alkohole różnią się od siebie pod wieloma względami. Wyjątkowy smak gwarantuje tradycyjnie opracowana receptura produkcji, która przekazywana jest przez kolejne pokolenia. Wina polskie dostępne w naszym sklepie doceniło wielu ekspertów z całego świata – liczne wygrane na międzynarodowych konkursach oraz panelach dowodzą tego, że warto sprawdzić lokalnie przygotowywane przez nas specjały. Obecnie staramy się, by każdy odnalazł u nas polskie wino, spełniające jego oczekiwania, dlatego oprócz klasycznych białych i czerwonych trunków, myślimy nad poszerzeniem naszej oferty również o inne rodzaje wina.

Polskie wina – gdzie kupić polskie wino?

Pragniemy ułatwić dostęp do naszych lokalnych win wszystkim zainteresowanym, dlatego powstał nasz sklep, w którym znajduje się wiele ciekawych pozycji dla miłośników aromatycznych trunków. Producenci wina w Polsce mogą być dumni z wielu wyróżnień dla swoich produktów i nie inaczej jest w przypadku naszej Winnicy Dwie Granice.
Joanita to białe polskie wino wytrawne, które może pochwalić się zdobyciem brązowego medalu na III Konkursie Polskich Win w Jaśle w 2016 roku, a także takiego samego wyróżnienia na Międzynarodowym Konkursie Vino Sirava w 2018 roku. Jest niezwykle intensywne, z wyczuwalną nutą gruszek, jabłek oraz melona. Subtelny aromat tej butelki będzie doskonale komponował się z deserami, a także daniami, w których króluje drób lub ryby.
Z kolei Empirium jest czerwonym, wytrawnym winem z naszej produkcji, które wyróżnia się nie tylko głęboką barwą, ale i niepowtarzalnym aromatem czereśni oraz jeżyn. Będzie świetnie pasować do czerwonych i surowych mięs.
Prosperum to wino czerwone wytrawne z roku 2014. Bardzo interesujący nos, w którym przeważają nuty dojrzałych wiśni i śliwek
W naszym sklepie oferujemy o wiele więcej produktów, dlatego zastanawiając się, które polskie wina gdzie kupić, warto zdecydować się na bezpośredni kontakt. Z pewnością pomożemy w wyborze odpowiedniej butelki, która będzie odpowiadać indywidualnym preferencjom kupującego.

Polskie wina dobrej jakości z Podkarpacia

Jeśli poszukują Państwo lokalnych produktów, jakimi są polskie wina sklep naszej winnicy, może okazać się świetnym miejscem do zrobienia zakupów. To właśnie tu staramy się zarażać naszych gości pasją do dobrego trunku – wszystkie nasze wyroby to wina polskie, które tworzymy z myślą o poszanowaniu lokalnego środowiska. Region Podkarpacia ma długoletnią tradycję winiarską, które sięga aż XI wieku. Zapraszamy do sprawdzenia naszych propozycji, a także zachęcamy do odwiedzenia naszej winnicy.

Go to PROSPERUM

PROSPERUM

Wino Czerwone Wytrawne

Go to PRELUDIUM 1

PRELUDIUM 1

Wino Białe Półsłodkie

Go to SIBONA

SIBONA

Wino Białe Słodkie

Go to PRELUDIUM 17

PRELUDIUM 17

Wino Białe Wytrawne

Go to WINO ZŁOTE

WINO ZŁOTE

Wino Białe Słodkie z dodtakiem płatków złota