21 lipca 2014

Degustacje win z Podkarpacia

Degustacja win – trzy warianty

Zapraszamy Państwa serdecznie na degustację naszych win. Wino to nie tylko trunek, ale rówież doskonałe narzędzie pomagające w rozmowie i poznawaniu ludzi. Nasze degustacje dla grup zorganizowanych to świetna okazja na nietypowe spotkanie w gronie przyjaciół lub rodziny. Nie możemy też zapominać o spotkaniach biznesowych i integracyjnych. Wino zajmuje powoli miejsce mocniejszych trunków w takich sytuacjach. Degustacja wina zawsze dostosowana jest do potrzeb Gości. Niewiele jest w Polsce okazji, aby zobaczyć miejsce gdzie produkowane jest wino, poznać ludzi tam pracujących i popróbować trunków z limitowanej edycji.

Poza winami dostępnymi w naszym sklepie firmowym, mamy rówież wina przeznaczone wyłącznie do degustacji. Jest to jedyna okazja, aby skosztować win, których nie wyprodukowaliśmy dużo, lecz z myślą o enoturystach bądź konkursach. Każde wino daje szansę na nowe doznania i nową opowieść. Bardzo chętnie wysłuchamy wszystkich Państwa opinii oraz historii ze świata wina.

Umożliwiamy Państwu degustację w sali degustacyjnej o wysokim standardzie oraz w bardziej kameralnej piwnicy. Dostępne są trzy warianty degustacji win, w zależności od ilości prezentowanych trunków i ich unikalności. Jeżeli są państwo zainteresowani posiłkiem, to możemy go zamówić według Państwa życzeń.

Degustacje win

W skrócie:

  • Degustacja może odbywać się w naszej piwnicy lub w sali degustacyjnej, według preferencji Gości.
  • Dysponujemy miejscem na około 40 osób.
  • Podczas degustacji pokazujemy Gościom naszą piwnicę i opowiadamy o produkcji wina.

Degustacja win Podkarpacia – szczegóły

Cena najtańszego wariantu degustacji to 30 zł od osoby. W tej cenie do degustacji podajemy 3 wina z zestawem przekąsek.

Im większa liczba degustowanych win, tym starsze i bardziej unikalne wina podajemy.

Do degustacji można zamówić posiłek. Wybór potraw według życzeń Gości.

Degustacje odbywają się po wcześniejszym umówieniu.

Degustacje możemy poprowadzić także w języku angielskim.

11864877 897763136938124 2020141035324054200 o